VENKOVNÍPronájem lodí: (nedostupné)

Prozkoumejte vody na našich šlapadlech! Díky pohodlnému sezení a snadno ovladatelným pedálům budete moci plout po jezeře nebo rybníku svým vlastním tempem. Při šlapání se můžete kochat krajinou, užívat si čerstvého vzduchu a navazovat vztahy se svými společníky. Ideální pro romantické rande nebo zábavný výlet s přáteli a rodinou.

VENKOVNÍKánoje

Hledáte zábavný a jedinečný způsob, jak prozkoumat blízké jezero? Naše kánoe jsou pro vás ideální volbou! Naše kánoe, které si mohou pronajmout pouze hosté ubytovaní v našich apartmánech, poskytují skvělou příležitost poznat krásy jezera. Naše 4 stabilní kánoe jsou vhodné pro všechny úrovně zkušeností. Požádejte náš personál a my vám poskytneme vybavení a bezpečnostní pomůcky. Rezervujte si u nás pobyt a užijte si nezapomenutelný den na vodě! Na celý den, Cena kánoje 500,-Kč

VENKOVNÍTáborák

Táborák: Udělejte si pohodlí u ohně v našem krbu! Ať už je chladný večer, nebo si jen chcete odpočinout v příjemném prostředí, náš krb je ideálním místem pro setkání s přáteli a blízkými. Vezměte si knihu nebo stolní hru, popíjejte horké kakao a nechte praskající plameny uklidnit vaši duši.

VENKOVNÍHřiště

Hřiště na tenis, volejbal atd.: Jste sportovní nadšenec? Naše hřiště na tenis, volejbal a další aktivity vám budou k dispozici! Díky udržovanému kurtu a vybavení můžete trénovat své dovednosti nebo se zapojit do přátelského zápasu s ostatními. Ať už jste zkušený sportovec, nebo teprve začínáte, naše zařízení jsou ideální pro aktivní pohyb a zábavu.

Ceny

Celkové shrnutí za využití našich outdoorových služeb a dostupného času. Můžete si u nás také domluvit pronájem podle vašich časových možností.

Lodě Swans - 250 Kč Po dobu jedné hodiny Modré lodě - 350 Kč po dobu jedné hodiny Pádla - 500 Kč za hodinu
Pronájem krbu - 500 Kč na jeden den Palivové dřevo - 200 Kč  Čas ve shodě
Pronájem dětského hřiště - 300 Kč Po dobu jedné hodiny Pondělí - neděle Čas ve shodě 
Půjčovna lodí - (pracovní dny) Pondělí - neděle  10:00 – 18:00
Kancelář - (pracovní dny) Pondělí - neděle 10:00 – 20:00
cs_CZCS